RSSRSS

Co nás čeká

Na Hromnice (Svátek uvedení Páně do chrámu v úterý 2.2.2021) bude v mše svatá v 17:45 obětovaná za ženy ve farnosti. Je třeba se na ni hlásit u otce Pavla (mobil 731402651, e-mail pavel (at) fatym.com). V případě obsazení všech míst bude přidána ještě mše svatá v 16:45 a v eventuelně i v 18:45. I na tyto mše svaté je třeba se přihlásit.

Mše svatá v 17:45 bude přenášena on-line po internetu – link: https://youtu.be/ksT-t8bopxo

neděle 24. leden 2021, 07:03

CENTRUM PRO RODINU HODONÍN – nabízí spoustu akcí na měsíc únor pro rodiče, rodiny a manželské páry v rámci Národního týdne manželství.
Škola lásky v rodině
KEROkafe
Manželské rande
Podpůrná skupina maminek o kojení
Mluvíte jazykem lásky svého dítěte?
Více na: https://cprhodonin.cz/

Také CENAP-centrum naděje a pomoci v Brně má na únor spoustu zajímavých nabídek zvláště pro dospívající dívky a pro manžele v Národním týdnu manželství.
Být sama sebou
Jsem jedinečná
Více se dozvíte na:

pátek 8. leden 2021, 11:48

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA v naší farnosti:
vzhledem k současým okolnostem a nouzovému stavu, nemohou tříkráloví koledníci navštívit naše domovy.
MOŽNOSTI JAK PŘISPĚT ZDE.

úterý 29. prosinec 2020, 06:25

PŘÁNÍ

úterý 22. prosinec 2020, 06:37

Svatý otec František vyhlásil zvláštní
ROK SVATÉHO JOSEFA
PATRIS CORDE apoštolský lis sv. otce Františka věnovaný Svatému Josefovi
Plnomocné odpustky v roce sv. Josefa

čtvrtek 10. prosinec 2020, 14:07

Duchovní centrum bratří Paulánů ve Vranově u Brna nabízí možnost strávit karanténu v tichu kláštera. Více ZDE

čtvrtek 12. listopad 2020, 11:54

Katechetické centrum brněnské diecéze nás zve k účasti v projektu NÁŠ SPOLEČNÝ DOMOV
Čekají vás různé úkoly. Jejich splnění si můžete zaznamenávat do tzv. plánu projektu. V průběhu nám můžete zaslat přes speciální přihlašovací formulář 1 nebo 2 fotografie (v určitých termínech, formulář zde bude zveřejněn od prosince) a podělit se tak s ostatními o své zážitky a zkušenosti. Máte možnost zapojit se do slosování, získat drobné věcné odměny a mít svoji fotografii na výstavě v brněnské katedrále.
Pro větší zapojení a motivaci jsme založili facebookové stránky Náš společný domov, kam se můžete připojit, a kde budete nalézat inspiraci a různé zajímavosti a podněty k tématu.
NIKDY NENÍ POZDĚ SE PŘIDAT!

pátek 16. říjen 2020, 08:49

FARNÍ KNIHOVNA
Nabídka knih:
- PODLE AUTORŮ
- PODLE NÁZVU

sobota 26. říjen 2019, 20:48

V Centru naděje a pomoci pořádá různé kurzy
Např. kurzy symptotermální metody jedná se o j
edinečný kurz směřující k pochopení základů lidské plodnosti, jak správně vymezit plodné a neplodné dny, jak si nenechat ničit zdraví či vztah ani antikoncepcí, ani umělým oplodněním. Kurz pomáhá nepodlehnout tlaku reprodukčního a antikoncepčního průmyslu. Jedinečnost kurzu spočívá ve vedení zkušenou gynekoložkou, předávané informace jsou podloženy roky výzkumů a praxe.
Více informací o činnosti centra naděje na: www.cenap.cz

sobota 26. říjen 2019, 20:44

FOND PULS - fond na podporu kněží a pastorace, který vznikl v rámci Brněnské diecéze v roce 2016. Jako donátoři, zde máme možnost přispívat na život a potřeby farností brněnské diecéze, kněží, pastoraci, církevní školství a jiné iniciativy v diecézi.  Více o fondu a jak se stát donátorem na stránkách fondu ZDE.
PULS v číslech

sobota 21. září 2019, 16:10

--------------------------------------

čtvrtek 28. únor 2019, 12:43

DARUJ MODLITBU UMÍRAJÍCÍM
KORUNKA NA CESTU

pondělí 2. červenec 2018, 15:49

UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ STAHOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ Z GALERIE
postup pro uložení fotky v plné velikosti:
1) klikněte na malý náhled (miniaturu) pravým tlačítkem myši
2) zvolte "Uložit cíl jako..." nebo "Uložit odkaz jako..." (každý prohlížeč to má trochu jinak).
Neklikejte na volbu "Uložit obrázek jako...", protože tím se vám stáhne malý náhled, na který klikáte.

středa 1. červen 2016, 11:16

NABÍDKY:

neděle 10. leden 2016, 20:54

CENAP - CENTRUM NADĚJE A POMOCI
Léčíme s úctou k životu
- PORADNA
- GYNEKOLOGIE
- OBCHŮDEK
- KURZY A VZDĚLÁVÁNÍ

Nabídka pro rodiče i prarodiče mladších školáků a předškoláků.
Jedná se o jednorázový workshop s názvem "Jak mluvit s dětmi o sexu".
Toto setkáni Vám umožní dozvědět se i jak odpovídat dětem na jejich zvídavé otázky, ale také jaký zaujmout postoj, pokud dítě žádné intimní otázky nahlas vyslovené nemá.
Toto setkání bude probíhat u nás, v Centru naděje a pomoci, Vodní 13, Brno.
Protože víme, že se jedná o poměrně intimní téma, nabízíme případně i možnost individuálního setkání
Více je uvedeno na našem webu v sekci kurzy, konkrétně a: http://www.cenap.cz/jak-hovorit-s-detmi-o-sexu

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o letních
prázdninách
kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem
Být sama sebou.
Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny
v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 8.7.-12.7. nebo v
srpnu 26.8.-30.8.Kurz je zaměřen na získání zdravého sebevědomí
dospívajících  a uvědomění si svojí jedinečnosti, kdy etické hodnoty
jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve.V rámci
tohoto preventivního programu si dospívající dívka může za pomocí testů
a her zjistit, v čem je dobrá, za co se může  pochválit a co naopak by
bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.
Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

pátek 8. leden 2016, 20:55

Bethesda - manželská a rodinná poradna

čtvrtek 7. leden 2016, 10:00

Církevní turistika