RSSRSS

CENAP centrum naděje a pomoci Brno nabízí webináře:

20.10. - Opravdová láska jako největší dar
27.10. - Umění komunikace
3.11. - Lidská sexualita a 21. století
10.11. - O manželství a sexualitě
Nabídka všech webinářů je zde: https://www.cenap.cz/webinare

Dále nabízíme E –book Sexualita v manželství z pohledu křesťanské antropologie

sobota 17. říjen 2020, 12:22

Katecetické centrum brněnské diecéze nás zve k účasti v projektu NÁŠ SPOLEČNÝ DOMOV

Čekají vás různé úkoly. Jejich splnění si můžete zaznamenávat do tzv. plánu projektu. V průběhu nám můžete zaslat přes speciální přihlašovací formulář 1 nebo 2 fotografie (v určitých termínech, formulář zde bude zveřejněn od prosince) a podělit se tak s ostatními o své zážitky a zkušenosti. Máte možnost zapojit se do slosování, získat drobné věcné odměny a mít svoji fotografii na výstavě v brněnské katedrále.
Pro větší zapojení a motivaci jsme založili facebookové stránky Náš společný domov, kam se můžete připojit, a kde budete nalézat inspiraci a různé zajímavosti a podněty k tématu.

pátek 16. říjen 2020, 08:49

18. 10. - MISIJNÍ NEDĚLE 2020 PROSÍME O MODLITBY ZA MISIE, sbírky na tento účel budou přesunuty.

pondělí 21. září 2020, 16:19

CENTRUM PRO RODINU HODONÍN zve na své akce.
Nenásilná komunikace je přístup k mezilidské komunikaci s cílem vytvářet porozumění tam, kde se to zdá nemožné, prostřednictvím empatie stavět mosty a hledat řešení, která jsou přijatelná pro všechny zúčastněné. Kurzy proběhne na živo ve čtyřech dnech – vždy pátek odpoledne (17:00-20:00)  + sobota (9:00-16:00)
(případná on-line verze bude upřesněna) ve dnech 6. – 7. 11.  a 20. – 21. 11.: zde letákpodrobnosti na facebooku a nakonec též přihláška.

neděle 23. srpen 2020, 16:37

FARNÍ KNIHOVNA
Nabídka knih:
- PODLE AUTORŮ
- PODLE NÁZVU
farní knihovna bude většinou otevřena první neděli v měsíci mezi ranní a druhou mší svatou a po skončení cca do 12:00.
Termín však bude vždy upřesněn v ohláškách.

sobota 26. říjen 2019, 20:48

V Centru naděje a pomoci pořádá různé kurzy
Např. kurzy symptotermální metody jedná se o j
edinečný kurz směřující k pochopení základů lidské plodnosti, jak správně vymezit plodné a neplodné dny, jak si nenechat ničit zdraví či vztah ani antikoncepcí, ani umělým oplodněním. Kurz pomáhá nepodlehnout tlaku reprodukčního a antikoncepčního průmyslu. Jedinečnost kurzu spočívá ve vedení zkušenou gynekoložkou, předávané informace jsou podloženy roky výzkumů a praxe.
Více informací o činnosti centra naděje na: www.cenap.cz

sobota 26. říjen 2019, 20:44

FOND PULS - fond na podporu kněží a pastorace, který vznikl v rámci Brněnské diecéze v roce 2016. Jako donátoři, zde máme možnost přispívat na život a potřeby farností brněnské diecéze, kněží, pastoraci, církevní školství a jiné iniciativy v diecézi.  Více o fondu a jak se stát donátorem na stránkách fondu ZDE.
PULS v číslech

sobota 21. září 2019, 16:10

--------------------------------------

čtvrtek 28. únor 2019, 12:43

DARUJ MODLITBU UMÍRAJÍCÍM
KORUNKA NA CESTU

pondělí 2. červenec 2018, 15:49

UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ STAHOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ Z GALERIE
postup pro uložení fotky v plné velikosti:
1) klikněte na malý náhled (miniaturu) pravým tlačítkem myši
2) zvolte "Uložit cíl jako..." nebo "Uložit odkaz jako..." (každý prohlížeč to má trochu jinak).
Neklikejte na volbu "Uložit obrázek jako...", protože tím se vám stáhne malý náhled, na který klikáte.

středa 1. červen 2016, 11:16

NABÍDKY:

neděle 10. leden 2016, 20:54

CENAP - CENTRUM NADĚJE A POMOCI
Léčíme s úctou k životu
- PORADNA
- GYNEKOLOGIE
- OBCHŮDEK
- KURZY A VZDĚLÁVÁNÍ

Nabídka pro rodiče i prarodiče mladších školáků a předškoláků.
Jedná se o jednorázový workshop s názvem "Jak mluvit s dětmi o sexu".
Toto setkáni Vám umožní dozvědět se i jak odpovídat dětem na jejich zvídavé otázky, ale také jaký zaujmout postoj, pokud dítě žádné intimní otázky nahlas vyslovené nemá.
Toto setkání bude probíhat u nás, v Centru naděje a pomoci, Vodní 13, Brno.
Protože víme, že se jedná o poměrně intimní téma, nabízíme případně i možnost individuálního setkání
Více je uvedeno na našem webu v sekci kurzy, konkrétně a: http://www.cenap.cz/jak-hovorit-s-detmi-o-sexu

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o letních
prázdninách
kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem
Být sama sebou.
Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny
v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 8.7.-12.7. nebo v
srpnu 26.8.-30.8.Kurz je zaměřen na získání zdravého sebevědomí
dospívajících  a uvědomění si svojí jedinečnosti, kdy etické hodnoty
jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve.V rámci
tohoto preventivního programu si dospívající dívka může za pomocí testů
a her zjistit, v čem je dobrá, za co se může  pochválit a co naopak by
bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.
Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

pátek 8. leden 2016, 20:55

Bethesda - manželská a rodinná poradna

čtvrtek 7. leden 2016, 10:00

Církevní turistika