RSSRSS

Co nás čeká

V neděli 22. září, budou sbírky mší svatých určeny na podporu FONDU PULS - fond na podporu kněží a pastorace, který vznikl v rámci Brněnské diecéze v roce 2016. Jako donátoři, zde máme možnost přispívat na život a potřeby farností brněnské diecéze, kněží, pastoraci, církevní školství a jiné iniciativy v diecézi.  Více o fondu a jak se stát donátorem na stránkách fondu ZDE.
PULS v číslech

sobota 21. září 2019, 16:10

SVATOANEŽSKÝ DAR PRO SVATÉHO OTCE.
V zákristii je možné přinášet finanční dary a vkládat otisk prstu na ruční papír. Ti, kdo přispěli, zapsali se na seznam a nemají minci si ji budou moci vyzvednout od středy 11. 9. v zákristii. Kdo máte ještě zájem, můžete přispívat, dát otisk prstu a také dostanete minci. Přispívejte prosím doposlední zářijové neděle, poté budeme vše odesílat.

sobota 21. září 2019, 16:09

Ve čtvrtek 3. 10. začíná v Centru pro rodinu a sociální péči v Hodoníně kurz Manželské večery, určený manželům každého věku a délky manželství pro obnovu a prohloubení jejich manželského vztahu.
Přihlašovat se můžete ještě do konce září u Lucie Ambrozkové (ambrozkova (at) cprhodonin.cz), nebo prostřednictvím webových či facebookových stránek Centra pro rodinu Hodonín.

sobota 21. září 2019, 15:49

I v září Centrum naděje a pomoci (CENAP) pořádá Kurz STM. Je to jedinečný kurz směřující k pochopení základů lidské plodnosti, jak správně vymezit plodné a neplodné dny, jak si nenechat ničit zdraví či vztah ani antikoncepcí, ani umělým oplodněním. Kurz pomáhá nepodlehnout tlaku reprodukčního a antikoncepčního průmyslu. Jedinečnost kurzu spočívá ve vedení zkušenou gynekoložkou, předávané informace jsou podloženy roky výzkumů a praxe.
Termíny jsou buď ve čtvrtky od 19.9 nebo v soboty od 14.9. Informace ZDE

úterý 27. srpen 2019, 15:35

--------------------------------------

čtvrtek 28. únor 2019, 12:43

DARUJ MODLITBU UMÍRAJÍCÍM
KORUNKA NA CESTU

pondělí 2. červenec 2018, 15:49

UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ STAHOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ Z GALERIE
postup pro uložení fotky v plné velikosti:
1) klikněte na malý náhled (miniaturu) pravým tlačítkem myši
2) zvolte "Uložit cíl jako..." nebo "Uložit odkaz jako..." (každý prohlížeč to má trochu jinak).
Neklikejte na volbu "Uložit obrázek jako...", protože tím se vám stáhne malý náhled, na který klikáte.

středa 1. červen 2016, 11:16

NABÍDKY:

neděle 10. leden 2016, 20:54

CENAP - CENTRUM NADĚJE A POMOCI
Léčíme s úctou k životu
- PORADNA
- GYNEKOLOGIE
- OBCHŮDEK
- KURZY A VZDĚLÁVÁNÍ

Nabídka pro rodiče i prarodiče mladších školáků a předškoláků.
Jedná se o jednorázový workshop s názvem "Jak mluvit s dětmi o sexu".
Toto setkáni Vám umožní dozvědět se i jak odpovídat dětem na jejich zvídavé otázky, ale také jaký zaujmout postoj, pokud dítě žádné intimní otázky nahlas vyslovené nemá.
Toto setkání bude probíhat u nás, v Centru naděje a pomoci, Vodní 13, Brno.
Protože víme, že se jedná o poměrně intimní téma, nabízíme případně i možnost individuálního setkání
Více je uvedeno na našem webu v sekci kurzy, konkrétně a: http://www.cenap.cz/jak-hovorit-s-detmi-o-sexu

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o letních
prázdninách
kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem
Být sama sebou.
Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny
v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 8.7.-12.7. nebo v
srpnu 26.8.-30.8.Kurz je zaměřen na získání zdravého sebevědomí
dospívajících  a uvědomění si svojí jedinečnosti, kdy etické hodnoty
jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve.V rámci
tohoto preventivního programu si dospívající dívka může za pomocí testů
a her zjistit, v čem je dobrá, za co se může  pochválit a co naopak by
bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.
Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

pátek 8. leden 2016, 20:55

Bethesda - manželská a rodinná poradna

čtvrtek 7. leden 2016, 10:00

Církevní turistika