Úklid kostela

 

cleanup_day1-150x150.png

Skupinky:
1. skupina:  Sedlářová A., Šuráňová H., Antošová H., Goldschmidová J.
2. skupina:  Havlíková l., Ilčíková A., Ilčíková M., Macháčková B., Švecová.  
3. skupina:  Janáčová A., Kordulová F., Měchurová F., Bravencová M.        
4. skupina:  Novotná M., Kramlová M., Müllerová H., Lopraisová M.
5. skupina:  Oháňková L., Kramlová L., Zelinková N.
6. skupina:  Grufíková L., Dobešová J., Ondráčková B., Šuralová F., Svorová G. 
7. skupina:  Měsíčková M., Měsíčková J., Fiedlerová Z.
8. skupina: Vašulková D., Vašulka F., Trachtulcová D.
9. skupina: Houšťová A., Němcová J., Jestřábová M., Hofmanová M.
10. skupina: Rajnošková R., Maňáková L., Jurásková M.
11.skupina: Konečná Z., Štipčáková O., Šavelová H.   

ZODPOVĚDNÁ OSOBA - Danuše Vašulková

bez-nazvu4.jpg                  

2019                                                                                 

7. skupina:  Měsíčková M., Měsíčková J., Fiedlerová Z.  2.12.-8.12                                                   

8. skupina:  Vašulková D., Vašulka F., Trachtulcová D.  9.12.-15.12                                                                                

9. skupina:  Houšťová A., Němcová S., Jestřábová M., Hofmanová M.  16.12.-22.12

10. skupina:  Rajnošková R., Maňáková L., Jurásková M. 23.12.-29.12

Rozpis uklízejících skupin r. 2020

1. skupina: Sedlářová A., Šuráňová H., Antošová H., Goldschmidová J.
6. 1. - 12. 1. / 23. 3. - 29. 3. / 8. 6. - 14. 6. / 24. 8. - 30. 8. / 9. 11. - 15. 11.                                               

2. skupina: Havlíková L., Ilčíková A., Ilčíková M., Macháčková B., Švecová                                 
 13. 1. - 19. 1. / 30. 3. - 5. 4. / 15. 6. - 21. 6. / 31. 8. - 6. 9. / 16. 11. - 22.11.                                                                      

3. skupina: Janáčová A., Kordulová F., Měchurová F., Bravencová M.             
20. 1. - 26. 1. / 6. 4. - 12. 4. / 22. 6. - 28. 6. / 7. 9. - 13. 9. / 23. 11. - 29. 11.                                                                       

4. skupina: Novotná M., Kramlová M., Müllerová H.
27. 1. - 2. 2. / 13. 4. - 19. 4. / 29. 6. - 5. 7. / 14. 9. - 20. 9. / 30. 11. - 6. 12.                                                                                

5. skupina: Oháňková L., Kramlová L., Zelinková N.
3. 2. - 9. 2. / 20. 4. - 26. 4. / 6. 7. - 12. 7. / 21. 9. - 27. 9. / 7. 12. - 13. 12.                                                                                    

6. skupina: Grufíková L., Dobešová J., Ondráčková B., Šuralová, Svorová. G. 
10. 2. - 16. 2. / 27. 4. - 3. 5. / 13. 7. - 19. 7. / 28. 9. - 4. 10. / 14. 12. - 20. 12.                                                                                              

7. skupina: Měsíčková M., Měsíčková J, Fiedlerová Z.
17. 2. - 23. 2. / 4. 5. - 10. 5. / 20. 7. - 26. 7. / 5. 10. - 11. 10. / 21. 12. - 27. 12.                                                            

8. skupina: Vašulková D., Vašulka F., Trachtulcová D.
24. 2. - 1. 3. / 11. 5. - 17. 5. / 27. 7. - 2. 8. / 12. 10. - 18. 10. / 28. 12. - 3. 1.                                                                                   

9. skupina: Houšťová A., Němcová S., Jestřábová M., Hofmanová M.
2. 3. - 8. 3. / 18. 5. - 24. 5. / 3. 8. - 9. 8. / 19. 10. - 25. 10.

10. skupina: Rajnošková R., Maňáková L., Jurásková M.
9. 3. - 15. 3. / 25. 5. - 31 .5. / 10. 8. - 16. 8. / 26. 10. - 1. 11.

11. skupina: Konečná Z., Štipčáková O., Šavelová H.                                                   
30. 12. - 5. 1. / 16. 3. - 22. 3. / 1. 6. - 7. 6. / 17. 8. - 23. 8. / 2. 11. - 8. 11/


Rády uvítáme nové pomocnice.

vira.jpg

V horlivosti neochabujte, buďte vroucího ducha, služte Pánu. Ř12,11

kk2.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku