Úklid kostela

 

cleanup_day1-150x150.png

Skupinky:
1. skupina:  Sedlářová A., Šuráňová H., Antošová H., Goldschmidová J.
2. skupina:  Havlíková l., Ilčíková A., Ilčíková M., Macháčková B., Švecová.  
3. skupina:  Janáčová A., Kordulová F., Měchurová F., Bravencová M.        
4. skupina:  Novotná M., Kramlová M., Müllerová H., Lopraisová M.
5. skupina:  Oháňková L., Kramlová L., Zelinková N.
6. skupina:  Grufíková L., Dobešová J., Ondráčková B., Šuralová F., Svorová G. 
7. skupina:  Měsíčková M., Měsíčková J., Fiedlerová Z.
8. skupina: Vašulková D., Vašulka F., Trachtulcová D.
9. skupina: Houšťová A., Němcová J., Jestřábová M., Hofmanová M.
10. skupina: Rajnošková R., Maňáková L., Jurásková M.
11.skupina: Konečná Z., Štipčáková O., Šavelová H.   

ZODPOVĚDNÁ OSOBA - Danuše Vašulková

bez-nazvu4.jpg                        ROZPIS 2018

1. skupina: Sedlářová A., Šuráňová H., Antošová H., Goldschmidová J.

1. 1. - 7. 1. / 12. 3. - 18. 3. / 21. 5. - 27. 5. / 30. 7. - 5. 8. / 8. 10. - 14. 10. / 17. 12. - 23. 12.


2. skupina:
Havlíková L, Ilčíková A., Ilčíková M., Macháčková B., Švecová

8. 1. - 14. 1. / 19. 3. - 25. 3. / 28. 5. - 3. 6. / 6. 8. - 12. 8. / 15. 10. - 21. 10. / 24. 12. - 30. 12.

ROZPIS 2019

1. skupina:  Sedlářová A., Šuráňová H., Antošová H., Goldschmidová J.
4.3.-10.3/ 20.5.-26.5/ 5.8.-11.8/ 21.10.-27.10/                                               

2. skupina:  Havlíková l., Ilčíková A., Ilčíková M., Macháčková B., Švecová.                                       
11.3.-17.3/ 27.5.-2.6/ 12.8.-18.8/ 28.10.-3.11/                                                                       

3. skupina:  Janáčová A., Kordulová F., Měchurová F., Bravencová M.              
31.12.-6.1/ 18.3.-24.3/ 3.6.-9.6/ 19.8.-25.8/ 4.11.-10.11/                                                                       

4. skupina:  Novotná M., Kramlová M., Müllerová H., Lopraisová M.
7.1.-13.1/ 25.3.-31.3/ 10.6.-16.6/ 26.8.-1.9/ 11.11.-17.11/                                                                                

5. skupina:  Oháňková L., Kramlová L., Zelinková N.
14.1.-20.1/ 1.4.-7.4/ 17.6.-23.6/ 2.9.-8.9/ 18.11.-24.11/                                                                                    

6. skupina:  Grufíková L., Dobešová J., Ondráčková B., Šuralová F., Svorová G. 
21.1.-27.1/ 8.4.-14.4/ 24.6.-30.6/ 9.9.-15.9/ 25.11.-1.12/                                                                                               

7. skupina:  Měsíčková M., Měsíčková J., Fiedlerová Z.
28.1.-3.2/ 15.4.-21.4/ 1.7.-7.7/ 16.9.-22.9/ 2.12.-8.12/                                                           

8. skupina:  Vašulková D., Vašulka F., Trachtulcová D.
4.2.-10.2/ 22.4.-28.4/ 8.7.-14.7/ 23.9.-29.9/ 9.12.-15.12/                                                                                    

9. skupina:  Houšťová A., Němcová S., Jestřábová M., Hofmanová M.
11.2.-17.2/ 29.4.-5.5/ 15.7.-21.7/ 30.9.-6.10/ 16.12.-22.12/

10. skupina:  Rajnošková R., Maňáková L., Jurásková M.
18.2.-24.2/ 6.5.-12.5/ 22.7.-28.7/ 7.10.-13.10/ 23.12.-29.12/

11.skupina: Konečná Z., Štipčáková O., Šavelová H.   
25.2.-3.3/ 13.5.-19.5/ 29.7.-4.8/ 14.10.-20.10/      

 

 


Rády uvítáme nové pomocnice.

vira.jpg

V horlivosti neochabujte, buďte vroucího ducha, služte Pánu. Ř12,11

kk2.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku